Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom, ul. Bednarska

Bednarska, Kocierz Moszczanicki, śląskie

  • 470 000 zł
  • 150 m²
  • 3 133,33 zł/m²

Zdjęcie

Andrzej Kozieł

Skontaktuj się

Dom, ul. Bednarska

Bednarska, Kocierz Moszczanicki, śląskie

zaktualizowane:
16 maja 2026

470 000 zł

150 m²

3 133,33 zł/m²

Dom, ul. Bednarska

Zaktualizowane: 16 maja 2026

470 000 zł 150 m² 3 133,33 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
1 178 m²
Miejsce postojowe:
na podjeździe
Rok budowy:
1950

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

1 178 m²

Miejsce postojowe:

na podjeździe

Rok budowy:

1950

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 470 000 zł (3 133,33 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 150 m² (100 m² powierzchni użytkowej), 5 pokoi (4 sypialnie), 1 łazienka; stan: dobry
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 1950
  •   technika budowy: mieszana; materiał budowy: pustak; pokrycie dachu: gont
  •   instalacje: stan dobry; okna: nowe / wymienione, plastikowe, drewniane
  • Działka: 1 178 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Wyposażenie: dom umeblowany, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: oddzielna, z oknem, w zabudowie
  • Łazienka: wanna, z oknem
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, siła, kanalizacja; ogrzewanie: piec, węglowe
  •   Internet, telefon
  • Bezpieczeństwo: teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: na podjeździe
  • Źródło: biuro nieruchomości: D.J.EUROPOL, zaktualizowane: 16.05.2026
  •   numer ogłoszenia: Na sprzedaż dom o powierzchni 100 mkw w otoczeniu

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż dom o powierzchni 100 mkw w otoczeniu natury - Kocierz M.

Jeżeli marzysz o bliskości gór i jezior, a jednocześnie cenisz sobie wygodę miasta, to mam dla Ciebie idealne rozwiązanie!

Do sprzedania budynek mieszkalny, parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej około 100 mkw, położony na 2 działkach budowlanych o łącznej powierzchni około 1178 mkw, z przepięknymi widokami oraz w otoczeniu gór, lasów, szlaków turystycznych (...)